ProCore
Моля регистрирайте се за да имате пълен достъп до сайта!
ProCore
Моля регистрирайте се за да имате пълен достъп до сайта!
ProCore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексСайтГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Navigation
 Сайт
 Форум
 Потребители
 Профил
 FAQ
 Търси
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 За вас играчите...

Go down 
+8
IsaaCi
nozi
P1t_BuLL
Touched`The`Sky
palavoto_kozche
icy tower
Viksana
aSaCi
12 posters
АвторСъобщение
aSaCi
Admin
Admin
aSaCi


Брой мнения : 34
Reputation : 7
Join date : 27.04.2009
Age : 43

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyВто Апр 28, 2009 8:46 pm

Повечето от нас играчите вече се познаваме,ако не лично,то поне задочно.Тук ,всеки който желае ,може да постне малко инфо за себе си -снимки,или линкове към лични страници,да ни разкаже кой е ,от къде е и с какво се занимава.Не бъдете излишно скромни Smile - нека се запознаем Wink
Върнете се в началото Go down
Viksana
Нов
Нов
Viksana


Брой мнения : 19
Reputation : 2
Join date : 01.05.2009

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyЧет Май 14, 2009 4:15 pm

Handshake нека силата бьде с нас Hammer
Върнете се в началото Go down
icy tower
Нов
Нов



Брой мнения : 2
Reputation : 1
Join date : 18.05.2009

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyПон Май 18, 2009 5:16 pm

faska faska vr16tam seeeeewee Very Happy az sam borkuto DJ What a Face Devil
Върнете се в началото Go down
icy tower
Нов
Нов



Брой мнения : 2
Reputation : 1
Join date : 18.05.2009

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyПон Май 18, 2009 5:19 pm

оп сори че писах не на кирилица иначе достъа стар играч на 11 год ник-IcY ToweR и сам брат на TH3 Sinn3R ,който е на 16 от Варна както и аз.
Върнете се в началото Go down
aSaCi
Admin
Admin
aSaCi


Брой мнения : 34
Reputation : 7
Join date : 27.04.2009
Age : 43

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyПон Май 18, 2009 6:58 pm

Viksana написа:
Handshake нека силата бьде с нас Hammer

Faska мн изчерпателно инфо ни даде себе си Very Happy .
Върнете се в началото Go down
palavoto_kozche
Нов
Нов
palavoto_kozche


Брой мнения : 35
Reputation : 5
Join date : 28.04.2009
Местожителство : Sofia - Viena :D

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyВто Май 19, 2009 12:20 am

aSaCi написа:
Viksana написа:
Handshake нека силата бьде с нас Hammer

Faska мн изчерпателно инфо ни даде себе си Very Happy .





saglasna sam Yahoo Tease Dedicated to massacr
Върнете се в началото Go down
Touched`The`Sky
Нов
Нов
Touched`The`Sky


Брой мнения : 2
Reputation : 1
Join date : 18.05.2009
Age : 33
Местожителство : sofiq west

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyВто Май 19, 2009 3:58 am

играя от няколко години в тоя серв. (3-4 за сега) Като за домашарка-добре се е получил, браво на Искро. казвам се Деян от София, роден съм през 1991г- смятайте сами Worry
Върнете се в началото Go down
P1t_BuLL
Напредващ
Напредващ
P1t_BuLL


Брой мнения : 54
Reputation : 4
Join date : 27.04.2009
Age : 35
Местожителство : BMW

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyВто Май 19, 2009 10:31 am

Ми аз съм Ембата!!!!!!! affraid от София съм на 19 дамн ит почти 20 Bow кво да ви кажа играя в тоя сървър още от преди да се родя lol! Kiss Laughing тези дето ме познават ме знаят що за човек съм а тези дето не ме познават ще се запозная с тях Bullies
Нека силата бъде с нас Star Wars ако искате снимка има си на профила ми ако искате допълнително ще трябва да си платите Kiss Hammer
Върнете се в началото Go down
nozi
Модератор
Модератор
nozi


Брой мнения : 39
Reputation : 3
Join date : 29.04.2009

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyВто Май 19, 2009 11:31 pm

Здравеите аз съм Красимир и имам проблеми с алкохола .... одавна съм в сървара ^^ вече може да неиграя много. но биг брадЪр вижда всички хакери ^^ на 16 съм и си нямам личен живот Cussing In Love Tequilla . Снимка на профила нямам други защото камерата се напука от последното снимане (базик повечето са ме виждали и знаят какъв невинен човек съм ).

П.С. - СЛЕДВАЩИЯ ако не напише нещо за себе си ще почна да трия мненията дето неса свързани с темата !!! Rulez


Последната промяна е направена от nozi на Чет Май 21, 2009 4:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Viksana
Нов
Нов
Viksana


Брой мнения : 19
Reputation : 2
Join date : 01.05.2009

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyСря Май 20, 2009 12:02 am

права си So Stupid ми казвам се Викторио от София на почти 18 Worry още летя нагоре надолу докато ме даржат краката Rolling Eyes честно казано нз. колко време се мина от както играя в сьрвара Yahoo мисля 2 години някаде ама не сьм сигурен....мм друго другоо който желае да се запозаем да пише Arrow
Върнете се в началото Go down
aSaCi
Admin
Admin
aSaCi


Брой мнения : 34
Reputation : 7
Join date : 27.04.2009
Age : 43

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyСря Май 20, 2009 2:56 pm

Еми ,здрасти на всички.Казвам се Петя ,от Бургас и съм алкохолик,упссс това беше от друг филм Smile Smile Smile .Твърде голяма съм, за да си играя все още на игрички,но това явно е резултат от неизживяно дество Very Happy .Играя в сървъра от първата му минута,но пък за сметка на това ужасно нередовно (щото така и не я научих тая глупава игра Very Happy ).Друго,другооо...живея,работя,дишам...другоо...занимавам се и с този форум от време на време (и аз не знам защо Very Happy ),другооо...имам пари,коли,жени (ъъъ лъжа Embarassed clown ).Другооо...снимки ще си помисля дали да сложа,не ми се ще да рискувам стъклото на камерата,като Nozy Very Happy, и това е май за мен.Next plsss.
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 56
Reputation : 9
Join date : 26.04.2009

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyСря Май 20, 2009 4:37 pm

aSaCi написа:
Еми ,здрасти на всички.Казвам се Петя ,от Бургас и съм алкохолик,упссс това беше от друг филм Smile Smile Smile .Твърде голяма съм, за да си играя все още на игрички,но това явно е резултат от неизживяно дество Very Happy .Играя в сървъра от първата му минута,но пък за сметка на това ужасно нередовно (щото така и не я научих тая глупава игра Very Happy ).Друго,другооо...живея,работя,дишам...другоо...занимавам се и с този форум от време на време (и аз не знам защо Very Happy ),другооо...имам пари,коли,жени (ъъъ лъжа Embarassed clown ).Другооо...снимки ще си помисля дали да сложа,не ми се ще да рискувам стъклото на камерата,като Nozy Very Happy, и това е май за мен.Next plsss.

Охх на БАТИ то яла да те гункам Darling (гункам) нещо между цункане и гушкаме lol! семеен лаф.
Върнете се в началото Go down
https://procore.catsboard.com
rememberthename
Нов
Нов
rememberthename


Брой мнения : 7
Reputation : 1
Join date : 29.05.2009

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyПет Май 29, 2009 3:46 am

хи вече се познавам с доста от играчите в про-кор казвам се Кристиян по ан кратко (Крис) на 14 год сам от Бургас за сега нямам такива проблеми както др (не се обиждаите) др др ако се интересувате от мен :Д www.impulse.bg/user/remember4o и още нещо :Д няям тарпение да стана добар играч па поне и аз да се вписвам като др имена като Sp1t_F1re, Isaaci, nozkyy, faskata, sep (макар че не сам го виждал как играе) и др nick: Remember the name
Върнете се в началото Go down
lu4er
Напредващ
Напредващ
lu4er


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 03.05.2009
Age : 38
Местожителство : Силистра

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyСъб Май 30, 2009 5:52 pm

Здр на всички казвам се Данко(lu4koto be)от Силистра съм на 24почти играя в сървара от 2години админ съм нз от сигурно година нема значение
по-старите играчи са ми виждали снимка(от стария форум)не ми се качжа сега но ако се наложи може и да кача некоя др
Върнете се в началото Go down
palavoto_kozche
Нов
Нов
palavoto_kozche


Брой мнения : 35
Reputation : 5
Join date : 28.04.2009
Местожителство : Sofia - Viena :D

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyСъб Юни 06, 2009 10:16 pm

xaxa zdrasti az sam palavoto_kozche kazvam se Valq na 12godini ot sofia v momenta sam izvun BG .. nito broq dnite i meseci ot kogato igraq nito ot koga sam adminka ... "Vecheno nervnata" Very Happy:D:D obicham da igraq vav servera sas " *DEAD* " hack ... padam si po Biricata i oshte dr neshta koito ne sa za spomenavane o6te sam malka da govorq za tezi neshta .. e priqtno mi beshe da napisha nqkolko izrecheniica i za moq milost Gay fight
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 56
Reputation : 9
Join date : 26.04.2009

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyНед Юни 07, 2009 3:34 am

nozi написа:
Здравеите аз съм Красимир и имам проблеми с алкохола...
Малко спам ... нали може Devil
Здравей nozi и добре дошъл в АА Клана (Анонимните Алкохолици) Drunk
Върнете се в началото Go down
https://procore.catsboard.com
nozi
Модератор
Модератор
nozi


Брой мнения : 39
Reputation : 3
Join date : 29.04.2009

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyПет Юни 19, 2009 7:08 pm

хахахаха мс мс ^^ Coke целта на анонимните алкохолици е да спират алкохола ама се надявам при вас да е обратното Very Happy
Върнете се в началото Go down
zombiez
Нов
Нов
zombiez


Брой мнения : 18
Reputation : 1
Join date : 10.05.2009
Age : 36

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyПон Юни 22, 2009 11:02 pm

Tequilla
Върнете се в началото Go down
https://procore.catsboard.com
ShaDOwA
Нов
Нов



Брой мнения : 6
Reputation : 1
Join date : 28.07.2009

За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... EmptyВто Сеп 01, 2009 5:43 pm

Hi all kazvam se Valentin na 15 sam ot gabrovo treniram judo ot 4 godini predi tova 5 godini karate .... hmm obi4am da si piivam bir4ka .. igraq pro core ot 2 godini s nick-a si "aH7u|nPo" mislq 4e tova e dostata4n0 ! aide neXt player Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За вас играчите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вас играчите...   За вас играчите... Empty

Върнете се в началото Go down
 
За вас играчите...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ProCore :: Pro-Core CS 1.6 Servers :: Pro-Core Classic-
Идете на: