ProCore
Моля регистрирайте се за да имате пълен достъп до сайта!
ProCore
Моля регистрирайте се за да имате пълен достъп до сайта!
ProCore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексСайтГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Navigation
 Сайт
 Форум
 Потребители
 Профил
 FAQ
 Търси
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Как се става про на цс

Go down 
+3
rEd sKUUl
P1t_BuLL
CRYSIS
7 posters
АвторСъобщение
CRYSIS
Нов
Нов
CRYSIS


Брой мнения : 37
Reputation : 6
Join date : 02.05.2009

Как се става про на цс Empty
ПисанеЗаглавие: Как се става про на цс   Как се става про на цс EmptyСъб Май 02, 2009 11:33 pm

За всички начинаещи и не толкова начинаещи играчи е добре да знаят това: 1.Винаги се запасваите с достатачно нерви преди да седнеш да играеш.

2Ако неможеш да използваш някое оражие или граната - недеи!Ще си навредиш повече.Използваите най вече оражия, с която играеш наи - добре, няма смисал да експериментираш - не само че ще умреш по - бързо, но и хората чиито гръб еевентуално пазиш съшто ще го отнесат.

3.Определете бутона Q за пистоледа си, така когато се наложи да презаредиш ти можеш барзо да прежключите на пистолет.

4.ИЗПОЛЗВАНЕТО НА СНАИПЕР НЕ Е КАШИРАНЕ.Каширането е когато играч се крие в ъсамотени места без оптично орайие.Снаипирането е добар начин да пазиш зоната си!!!

5.Използваите ,,отборен огън!Вземи един играч с голям обхват на стрелба и вървете с някой е с малкообхватно оръжие и така жие мойете да се покривате взаимно.

6.Тишината и скороста са ключа към добрата игра в ЦС!Ако някои враг е наблизао до вас и вие го чувате а тои вас не имате много по - голям шанс да му "сритате задника ".Използваите всички покрития и ходете бавно, това може да се окаже след парвоначалната класация.

7.Използваите шокови гранати и гранати.Шоковите гранати могат да заслепят противниковия играч докато вашите съотборници нахлуват в базата им.

8.Стреляй в гърдите за удраш HEADSHOT


Как се става про на цс 87668_cs
Върнете се в началото Go down
https://procore.catsboard.com
P1t_BuLL
Напредващ
Напредващ
P1t_BuLL


Брой мнения : 54
Reputation : 4
Join date : 27.04.2009
Age : 35
Местожителство : BMW

Как се става про на цс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става про на цс   Как се става про на цс EmptyНед Май 03, 2009 12:46 pm

:О не че нещо се опитвам да те дразня ама имаш яко грешки в текста виж да имаше 1-2 грешки нищо нямаше да пиша ама те са доста :shock: affraid sunny Very Happy
Върнете се в началото Go down
rEd sKUUl
Нов
Нов



Брой мнения : 2
Reputation : 1
Join date : 07.05.2009
Age : 34

Как се става про на цс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става про на цс   Как се става про на цс EmptyЧет Май 07, 2009 11:57 pm

Прав си! Има малко повече грешки, но вичко е така както е написано!! Razz
Върнете се в началото Go down
nozi
Модератор
Модератор
nozi


Брой мнения : 39
Reputation : 3
Join date : 29.04.2009

Как се става про на цс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става про на цс   Как се става про на цс EmptyПет Май 08, 2009 11:51 am

8.Стреляй в гърдите за удраш HEADSHOT

предпочитам да ги стрелям в главата и пак да правя Headshot ^^ се пак ако ти ме стреляш в гърдите , а аз в главата ще умреш 1ви xD
Върнете се в началото Go down
aSaCi
Admin
Admin
aSaCi


Брой мнения : 34
Reputation : 7
Join date : 27.04.2009
Age : 43

Как се става про на цс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става про на цс   Как се става про на цс EmptyВто Май 12, 2009 4:45 pm

nozi написа:
8.Стреляй в гърдите за удраш HEADSHOT

предпочитам да ги стрелям в главата и пак да правя Headshot ^^ се пак ако ти ме стреляш в гърдите , а аз в главата ще умреш 1ви xD

Добра логика Nozi Gay fight
Точка едно НЕ ВАЖИ,90% от добрите играчи на CS,които познавам са мега изнервени маняци!Вместо с нерви,които е ясно че дори и да имаш,ще потрошиш в тая игра Laughing ,един приятел,от когото съм се учила да играя (не че се научих Laughing ) ме съветваше да се запася с много време и много кафе Idea
Върнете се в началото Go down
vaL
Нов
Нов
vaL


Брой мнения : 22
Reputation : 1
Join date : 03.05.2009

Как се става про на цс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става про на цс   Как се става про на цс EmptyПет Авг 14, 2009 9:22 pm

А ако съм с awp к'во правиме ?! Question Hammer lol!
Върнете се в началото Go down
lu4er
Напредващ
Напредващ
lu4er


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 03.05.2009
Age : 38
Местожителство : Силистра

Как се става про на цс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става про на цс   Как се става про на цс EmptyСъб Авг 22, 2009 11:57 pm

ами ще бягам надалеко
Върнете се в началото Go down
vaL
Нов
Нов
vaL


Брой мнения : 22
Reputation : 1
Join date : 03.05.2009

Как се става про на цс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става про на цс   Как се става про на цс EmptyНед Авг 23, 2009 2:55 pm

Пак ще те пипа DJ :PpP~
Върнете се в началото Go down
lu4er
Напредващ
Напредващ
lu4er


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 03.05.2009
Age : 38
Местожителство : Силистра

Как се става про на цс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става про на цс   Как се става про на цс EmptyНед Авг 23, 2009 8:51 pm

не знаеш колко съм бърз Hammer
Върнете се в началото Go down
vaL
Нов
Нов
vaL


Брой мнения : 22
Reputation : 1
Join date : 03.05.2009

Как се става про на цс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става про на цс   Как се става про на цс EmptyПет Авг 28, 2009 1:40 pm

Аз съм навсякаде Devil Не се притесняваи Very Happy
Върнете се в началото Go down
lu4er
Напредващ
Напредващ
lu4er


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 03.05.2009
Age : 38
Местожителство : Силистра

Как се става про на цс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става про на цс   Как се става про на цс EmptyНед Авг 30, 2009 4:56 am

хмммм ти си навсякаде но и аз мога да дебна от някои ъгал Devil Devil Devil
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как се става про на цс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става про на цс   Как се става про на цс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Как се става про на цс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ProCore :: Всичко за Counter Strike-
Идете на: